Obrazy na ścianę


Obraz wieloczęściowy w salonie - aranżacja w odcieniach beżów i brązów.

Obraz wieloczęściowy w salonie – aranżacja w odcieniach beżów i brązów.

Świat wypełniony jest obrazami. Obrazy naszych najbliższych, zachodzącego słońca, parku w promieniach wschodzącego słońca, które podkreśla delikatna, wiosenna mgła. Niektóre z nich można oglądać jedynie we wspomnieniach, inne przelać na ściany naszego mieszkania. Obrazy na ścianę nie mogą się równać z niczym innym, są poza konkurencją. Uznane i doceniane od wieków i od wieków upiększające nasze otoczenie. Nie wyparły ich fototapety, naklejki, obrazy na szkle oraz inne dekoracje. Oczywiście oferta dekoracyjna stale się uzupełnia, ale obrazy nadal czują się doskonale.

Jak obraz stał się nowoczesny.

Obraz składający się z trzech elementów w sypialni

Obraz składający się z trzech elementów w sypialni

Obraz można traktować jako inwestycję w dzieło sztuki i tych raczej przez internet nie kupimy. Można jednak traktować jako dekorację. Mobilną, gdyż w każdej chwili możemy ją przenieść do innego mieszczenia lub zmienić pozycję na ścianie. Dokupimy szafkę i postawimy w miejscu, gdzie wisiał obraz. Fototapeta byłaby zasłonięta. Obraz przewiesimy w inne miejsce. Wybierzemy dla niego nową przestrzeń dekoracyjną. Obrazy nowoczesne tutaj z agoteka.pl zdecydowanie nie są lokatą kapitału, ale równocześnie można za ich pomocą w zdecydowanie większym stopniu zagospodarować puste ściany i dopasować do zastanego wystroju.

Kwiaty nie do zasuszenia.

Dajmy na to słoneczniki, lub dzwoneczki, storczyki, stokrotki… obrazy kwiaty nie wymagają podlewania, nie musimy wieszać ich w zacienionym, nasłonecznionym, częściowo nasłonecznionym miejscu. Kwiaty jak żywe będą kwitły przez cały rok, a kwiaty w aranżacji salonu to jak wisienka na torcie dekoracyjnego uzupełnienia naszych nagich ścian. Kolorystyka zawsze może zostać zmieniona. Tulipany żółte zamienić na tulipany o płatkach białych, kremowych, pomarańczowych. Zmienić kolorystykę całego obrazu lub kolorystykę tylko jednego elementu.

Salon, sypialnia i kuchnia.

Obraz z uliczką nad kanapą w salonie - aranżacja salonu w jasnych kolorach adriatyckiej zabudowy

Obraz z uliczką nad kanapą w salonie – aranżacja salonu w jasnych kolorach adriatyckiej zabudowy

Miejsce ma znaczenie. Miejsce określa tematykę. Obrazy do salonu wymagają innej koncepcji dekoracyjnej od tych przeznaczonych do kuchni. Każda strefa naszego mieszkania wymaga innej tematyki. Kuchnia, to miejsce związane z jedzeniem, a zatem na ścianę zawiesimy owoce, kawę, cytrusy, tematy związane z jedzeniem lub nawet pobieżnie się z nim kojarzące. Salon i sypialnia będą wyglądały groteskowo z potrawami. Tutaj sprawdzą się pejzaże, reprodukcje, wzory retro. Najważniejsze nie wymieszać stylów i przeznaczenia.