Fototapety w specjalnym wydaniu

 

brooklyn-mostDekoracje na ścianę przyjmują wiele postaci. Te najbardziej popularne, to farby na ścianę, które tak naprawdę są łatwe w użyciu, jednak dosyć nudne. Ciężko wyróżnić je na tle innych dekoracji tj. różnego rodzajów mas plastycznych lub imitacji surowej cegły. W poszczególnym pomieszczeniu zamieszczamy wydzielone dekoracje. Różnią się one motywem, kształtem, kolorem i materiałem z którego zostały stworzone. Na naszych ścianach nie powinno być pusto…nawet w najbardziej modernistycznym wnętrzu. Minimalizm i prostota może być również zachowana podczas dekoracji fototapetą na ścianę. Jest to dekoracja, którą  kształtem, wielkością, motywem oraz kolorami można dobrać do własnego mieszkania.

Fototapety B&W

Kolekcja black&white, może pochwalić się ogromną popularnością. Jak wiele już wie, kicz w fototapetach przeminął już paręnaście lat temu…Z biegiem lat, stawały się one co raz bardziej obiektem ,,must have”. Tak jest do dziś ! To one wprowadzają klimat do mieszkania i je tonują. Każdy motyw może zostać przedstawiony na naszej ścianie, w nowoczesnym apartamentowcu czy w biurze wielkiej korporacji. Takie fototapety do salonu idealnie sprawdzą się nie tylko w wymienionych powyżej pomieszczeniach.wenecja-bal-maska

Fototapety one colour

Kolejnym rodzajem fototapet czy nowoczesnych obrazów jest efekt one colour. Dekoracja w dwóch,stałych kolorach (czarnym i białym) z jednym, wyróżnionym elementem jak np. maska, most czy wieża Eiffel o zupełnie innej barwie.To nietradycyjna forma, która zwraca na siebie szczególną uwagę.

Fototapety post malarskie

Post malarskie zdobienia, to swoiste przeniesienie się w czasie. Powrót do przeszłości na ścianie naszej sypialni to kontakt z malarskimi imitacjami na nowoczesnych obrazach lub fototapety na ścianę. Jeżeli mamy swoje ulubione dzieło artystyczne, jednak jego kolory zupełnie nie pasują do aranżacji wnętrza, istnieje możliwość zamiany strony kolorystycznej, na bardziej odpowiednią.pocalunek-ludzie-klimt-grafika

Fototapety z ornamentem

Wielobarwne dekoracje z ornamentem w postaci fototapet na metry do kuchni. Specyficzne zapełnienie luki pomiędzy górnymi, a dolnymi szafkami w kuchni może być od dawna poszukiwanym rozwiązaniem. Puste, często zabrudzone ściany warto pokryć fototapetą, która nie brudzi się zbyt szybko, a wszelkie zachlapania można z łatwością zetrzeć za pomocą ścierki, jeżeli tylko jest ona laminowana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *