Klasyczne obrazy do biura

Dodatki dekoracyjne do biura stanowią niezbędny aspekt wyróżniający estetykę przestrzeni. Najłatwiej stworzyć indywidualny charakter wieszając pasujące do tematyki biura obrazy lub nawiązujące do wykonywanych działań. Kilka canvasów wystarczy, aby biurowa przestrzeń stała się przyjazna i zachęcała do pracy. Na rynku obrazów można wyszukać wiele ciekawych motywów obrazów dopasowanych do biur: podróży, rachunkowych lub usług finansowych. Tylko od Twoich preferencji estetycznych zależy, czy motywem obrazów do biura rachunkowego będą pieniądze lub fiskus. Obraz możesz dopasować idealnie tematycznie, lub kierować się emocjami jakie ze sobą niesie. Zwróć uwagę, że kolory dynamiczne jak …

Kolory obrazów dopasowane do specyfiki biura

Kolor czerwony, pomarańczowy – ciepłe lub wręcz ogniste, pobudzają do działania. Tylko przeanalizuj, czy pełna dynamika jest potrzebna w Twoim biurze. Czasami przy wykonywanej pracy wymagane jest skupienie, które poczujesz, gdy na obraz do biura wybierzesz spokojny widok zielonego lasu. Możesz oczywiście kierować się przypadkowością w wyborze, ale wiedza o kolorach oraz ich wpływie na nasze samopoczucie jest ciekawym tematem, który ma dodatkowo ogromny aspekt praktyczny. Podążaj za spójnością kolorystyczną wystrzegając się pstrokacizny. Poczytaj więcej o tym jak kolory wpływają na emocje, a wiedzę na pewno zastosujesz w praktyce.

Gdzie powiesić obraz w biurze

Najprostsza odpowiedź brzmi: na ścianie, ale Twoja przestrzeń ma kilka stref i warto zwrócić uwagę na ich specyfikę. Udowodniono, że człowiek wchodzący do dowolnego pomieszczenia, zanim zacznie zauważać szczegóły wykonuje kilka kroków asymilując się z przestrzenią. Możesz oczywiście powiesić nawet najładniejszy obraz przy samym wejściu do biura, ale prawdopodobnie zostanie niezauważony. Przesuwając dekorowane miejsce kilka kroków dalej masz większą szansę, że zapamiętana zostanie estetyka Twojego biura, a obraz zauważony. Poza hallem w przestrzeni biurowej oraz pomieszczeniami ogólnodostępnymi są oczywiście stanowiska pracy. Tutaj wiele zależy od tego jaką wrażliwość ma pracownik. Gdy przy biurku zasiada osoba lubiąca krajobraz górski, warto wprowadzić lubiony motyw obrazu na ścinę biura.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *