Naklejamy naklejki na meble

Naklejka na szafę

Zmiana wyglądu mebli nie jest trudna. Najważniejsze, aby zdać sobie sprawę, że zmiana wyglądu mebli polega przede wszystkim na zmianie wyglądu frontów, a te w prosty sposób można okleić naklejkami. Wzór można wybrać dowolnie i dopasować do kolorystyki dodatków – okleiny jednolite, ze strukturą imitującą drewno, kamień, bambus, wiklinę… wybór jest niezwykle bogaty. Można również zastosować naklejki na meble – zobacz tutaj http://agoteka.pl/naklejki-na-meble , które nie mają jednolitej i powtarzalnej faktury, ale są spersonalizowane i dopasowane wzorem do frontów mebli. Ważną cechą takich naklejek jest ich łatwy montaż i demontaż. Po odklejeniu zawsze pozostają resztki kleju, które można wymyć benzyną ekstrakcyjną. Istotną informacją są doprowadzone do perfekcji wzory dekoracji. Zdjęcie, które zostanie przedstawione na naklejce zazwyczaj jest wykonywane przez artystów, a zatem wzór posiada odpowiednią dla naklejek rozdzielczość.

Jak się nakleja naklejkę

Naklejka na meble

Naklejanie jest w opinii osób mających styczność z naklejkami bardzo proste, a uszkodzenie naklejki trudne. Najważniejsze, aby na chwilę zneutralizować klej, który w momencie naklejania nie może być bardzo silny. Silny klej utrudni naklejenie, gdyż naklejka będzie chciała przywrzeć do wszystkiego co ją otacza. Pamiętając o tym już od pierwszych chwil po oderwaniu papieru zabezpieczającego naklejkę i powierzchnię na którą ma być naklejona polewamy wodą z kilkoma kroplami płynu do mycia naczyń. Płyn neutralizuje klej, ale gdy woda obeschnie klej znów będzie mocno trzymał się podłoża. Tym sposobem w łatwy sposób można nakleić dekorację na fronty dowolnej szafy wykonanej z płyty meblowej lub szyby.

Jaki wzór wybrać

Fototapeta Paryż

W przypadku naklejek na meble wykonanych na bazie zdjęcia własnego lub zdjęcia z oferty sklepu, możemy w znacznym stopni panować nad końcowym efektem dekoracyjnym. Ilość wzorów idzie w miliony, a zatem wymagane jest od nas wstępne określenie co nam się spodoba. Wystrzegajmy się kopiowania pomysłów sąsiadów u których widzieliśmy dekorację. Nasza własna koncepcja dekoracyjna jest najważniejsza. Ten etap jest jak widać najtrudniejszy przy ozdobieniu mebli w odnowione fronty. Nam spodobała się fototapeta Paryż, którą widzieliśmy tutaj https://agatonstudio.pl/home/448-fototapeta-paryz.html, dekoracja jest wprawdzie wystawiona w sklepie jako fototapeta na ścianę, ale wzór może zostać wykonany również jako naklejka na meble. Ważne, że dekoracja nie jest pospolita, ma w sobie dużo uroku i jest nadzwyczaj efektowna – czarno białe tło z wieżą w kolorze bodajże różowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *