Ozdoby na ścianę w biurze!

125-644-thickbox

Praca biurowa to zazwyczaj wysiłek psychiczny. Ważne jest, aby zadbać o aspekty kreatywne i relaksacyjne w pracy. Miejsce, w którym przebywamy powinno motywować do twórczej pracy, zwalczać stress, spełniać normy estetyczne czy zapewnić odpowiednią ilość światła, by praca stała się łatwiejsza. Przestrzenie, które kojarzą się z lokalami pracowniczymi, to zazwyczaj biurowce wielkich korporacji, w których znajduje się mnóstwo biurek wraz z resztą sprzętu pomocniczego.

Wiele osób natomiast decyduje się na pracę w domu. Czasami jednak nie łatwo jest skupić się na obowiązkach, gdy rozpraszają nas domowe zajęcia czy przedmioty. Warto poświęcić chwilę wolnego czasu i przygotować idealne miejsce do pracy w domu. W artykule radzimy, jak zaaranżować własny kącik pracy w mieszkaniu. Przykładowe zdjęcia przedstawiające zaaranżowane pomieszczenia, mogą inspirować. Nie tylko wiele osób pracujących we własnych mieszkaniach nad ważnym projektem,ale także Ci, którzy z wielkich firmach wracają po pracy do domu często zasiadają przy biurku zaraz po przyjściu i spędzają przed nim czas, aż do późnych godzin wieczorowych.miasteczko

Przestrzeń na przytulny,sprzyjający pełnej koncentracji kącik.

Biurko pod komputer, regał wypełniony książkami czy dokumentami to najważniejszy punkt biura.

Urządzając pokój do pracy warto zwrócić uwagę na przyjazną kolorystykę ścian. Jest to jeden z podstawowych wymogów. Barwy na ścianach nie powinny męczyć wzroku, a na ścianach zamiast dyplomów czy nagród powinny zawiesić również obrazy do biura.

Kreatywna burza mózgów

Jeżeli wykonujemy zawód wymagający kreatywnego myślenia oraz nie boimy się śmiałych barw, możemy działać odważniej. Wzory na ścianach, kontrastowe kolory wpłyną pobudzająco i zainspirują nas w pracy. Ta propozycja sprawdzi się w oddzielnym pokoju, gdy nie ma obaw, że żywe barwy będą współgrać z wystrojem reszty pomieszczeń.

fototapeta-architektura

”Niemiecka” dokładność i precyzja


Harmonijne wzory, poukładane przekroje wyrysowane na ścianie, obrazy nowoczesne abstrakcyjne to ciekawa propozycja nie tylko dla tych, dla których świat techniki nie ma tajemnic. Taki rysunek na stonowanym tle jest nie tylko bardzo dekoracyjny, ale także służy optycznemu powiększeniu wnętrza. Proste linie będą doskonale kontrastować z wyrazistymi bryłami mebli. Dekoracja ściany stanie się atrakcyjnym elementem tego fragmentu pokoju, nawet jeśli kącik do pracy w mieszkaniu to wymuszona konieczność. Jeżeli tworzymy kącik biurowy we własnym domu, mamy pełną kontrolę nad jego ostatecznym wyglądem. Dlatego dostosujmy go do swoich upodobań i charakteru oraz rodzaju wykonywanej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *