Prostota i minimalizm we wnętrzu.

 

Zimne, wyrafinowane wnętrze dla miłośników minimalizmu i nowoczesności.

fototapeta-z-abstrakcjaPrzestronne, trochę chłodne jednak bardzo stylowe tym właśnie się charakteryzuje wnętrze minimalistyczne.

Nowoczesne wnętrza projektowane są z myślą o ludziach ceniących prostotę i elegancję, a także naturalne materiały. Stworzeniu nowoczesnego i jednocześnie przytulnego miejsca sprzyja wykorzystanie sklejki drzewnej jako głównego materiału. Panujący minimalizm, otoczony w stonowanych kolorach to idealne odzwierciedlenie nowoczesnego stylu. Designerskie dodatki w postaci lamp, masywnych zasłon czy dekorujące ściany obrazy do salonu sprawiają, że aranżacja zyska niepowtarzalny, oryginalny klimat. Dzięki prostym formom mebli wnętrze pomimo niewielkiego metrażu może być komfortowe i przestronne. Meble należy rozmieścić w taki sposób, aby nie ograniczały komunikacji pomiędzy poszczególnymi strefami. Strefa wejściowa to przedpokój w którym szafy zaprojektowane zostały w taki sposób, by nie zaburzały komunikacji, a wyłożone fototapety powiększające wnętrze dodają optycznego metrażu.

fototapeta-powiekszajaca-optycznie

Elegancja pośród czterech ścian…

Dla tych, którzy nie chcą tworzyć w domu ciepłego, kameralnego gniazdka proponujemy elegancką, pełną klasy aranżację.Stawiamy na prostotę, zestawiając trzy bardzo świeże barwy – biel, szarość, a także beż, który wprowadzają do wnętrza drewniane meble, takie jak stół czy niska, prosta szafka. Surowość pomieszczenia podkreśla ściana pokryta Karmą o bardzo chłodnym, popielatym kolorze. Dodatki, wymyślne formy czy wzory należy ograniczyć do minimum, a na widoku pozostawić niewielką ilość masywnych, wypolerowanych czy tych wykonanych z tworzyw maturalnych ozdób.

brooklyn-mostSalon w prostych formach !

Nowoczesne, surowe wnętrze zaaranżowane na salon. Grafitowe płytki podłogowe zestawiono z białymi, tradycyjnie pokrytymi jasną farbą, ścianami. Na środek pomieszczenia położono kawowy dywan, a na nim drewnianą paletę, która służy za stolik. Z jednej strony ustawiona biała sofa, na wprost której znajdują się dwa fotele oraz naścienna fototapeta b&w. Oświetlenie stanowi tu ogromna, srebrna lampa podłogowa. Dzięki nietypowym rozwiązaniom i chromatycznym kolorom salon wygląda bardzo nowocześnie i oryginalnie.

fototapety-panoramiczneNowoczesna kuchnia…

…to taka, która dzięki swojej estetyce i designowi zachwyca nowoczesnością i elegancją. Na środku pomieszczenia umieszczono wyspę z kuchenką oraz blatem, który służy za niewielki stolik. Oświetla ją plastikowa, okrągła lampa oraz podświetlany dekoracyjnie podwieszany sufit. Ścianę za wyspą między dolnymi a górnymi szafkami udekorowano w  fototapety czarno-białe , która podkreśla piękno znanych miejsc na świecie. To monochromatyczne wnętrze dzięki ozdobom i dekoracyjnemu oświetleniu wygląda bardzo elegancko i efektownie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze “Prostota i minimalizm we wnętrzu.”