Fototapety w salonie

Metoda na salona.

Fototapeta z różą. Niezwykły wzór dostępny w Agaton Studio

Tapeta …. ze względu na swój ekspresjonizm i kolorystykę doskonale pasuje do jasnych wnętrz z elementami jaskrawej pomarańczy, może to być chociażby pokój gościnny gdzie podczas przyjmowania znajomych, członków rodziny czy ludzi biznesu wzrok ich przykówać będzie wystrój pomieszczenia w jakim się znajdują. Ważne jest dlatego nie tylko przyjęcie gościa, ale i miejsce w którym będzie on przebywał więc powinno ono być dobrze zaplanowane. Miejscowe położenie koloru w epicentrum tapety sprawia że nie zlewa się z resztą dodatków o tej samej karnacji, a wręcz przciwnie – idealnie z nimi współgra i dodaje wszystkiemu potrzebnego odejścia od koloru przewodniego co wpływa na dobre poczucie się w pomiszczeniu, brak jaskrawości w jednym miejscu daje odpocząć oku. Te walory sprawiają, że wzór można z powodzeniem zastsosować jako fototapety do kuchni zobacz tutaj https://agatonstudio.pl/73-fototapety-do-kuchni w każdym stylu. Tapeta bardzo dobrze wpasowuje się w pomarańczowe tło ścian które ją otaczają i odpowiednio przerywa monotoniczność podstawowych czterech kątów. Oprócz ścian wzór można dopasować także do drewnianej panelowanej podłogi w jasnych odcieniach, będzie ona pasowała do kremowych części tapety i nie będzie odchodzić od motywu pokoju jednocześnie będąc czynnikiem rozjaśniającym pomieszczenie. Jako elementy dekoracyjne idealnie spisują się czarnobiałe wazy w których znajdują się kwiaty jako nieodłączny element głównego wzoru, zależnie od wystroju wnętrza mogą być one w różnych kolorach jednak najlepiej pasują białe bądź w innym jasnym odcieniu.


 Między różą i plażą.

Fototapeta plaża do salonu

Tapeta …. ukazuje linię brzegową zza planu suchej trawy gdzie jej źdźbła są łagodnie kołysane przez morską bryzę, dzięki temu kątowi ujęcia możemy poczuć się jak na plaży, sepia tego wzoru wywołuje nostalgiczne wspomnienia o czasie wakacyjnym i o wczasach nad morzem. Fale bijące morską pianą o brzeg złocistego piasku i ledwo widoczne w oddali chmury na tle jasnego nieba dają uczucie naturalności oraz wiarygodności tego miejsca. Tapeta idealnie nadaje się do jasnych wnętrz oświetlanych przez naturalne światło przedostające się do pomieszczenia przez okiennice którym można nadać trochę charakteru poprzez długie, białe bądź jasno beżowe firany lub zasłony. We wnętrzu natomiast panować powinny jasne kolory w odcieniach beżu i białości, niekiedy do skontrastowania bieli można użyć nieco ciemniejszych, chociażby brązowych dodatków, jak drewniany stolik, poduszki w innym kolorze bądź inne nieco mniejsze dodatki. Dywan w odcieniu jasnego beżu także doda pomiszczeniu orginalności, kiedy tapeta stykać się będzie z podłogą będzie wyglądało to jakby plaża rozciągała się wprost do naszego mieszkania, a morska bryza powiewała pomiędzy meblami. Jest to duży atut tego wzoru, iluzja wielkiej przestrzeni powiększy pomieszczenie w naszym wyobrażeniu tak samo jak i doda nowego wystroju w gospodarstwie domowym.

Słońce najpiękniej zachodzi w salonie.

 

Fototapeta morze na całą ścianę w salonie

Tapeta …. jest idealna dla ludzi lubiących zrelaksować się w wygodnej kanapie i odpocząć po długim i ciężkim dniu w pracy lub w szkole, łagodna kolorystyka oraz uchwycenie momentu zachodzącego słońca wpływają kojąco na wystrój pomieszczenia, a co za tym idzie na samopoczucie osoby przebywającej w nim. Wzór można również wykonać w formie tryptyku i zastsować jako obrazy do salonu. Rozjaśnione przez słońce chmury przepuszczają promyki światła które majestatycznie odbijają się w falach i mokrej piaszczystej plaży obijanej przez morską pianę. Tapetę można wykorzystać jako przerwanie monotoniczności czterech ścian i nie rujnując motywu pokoju nadać mu trochę żywiołu. Świetnie nadaje się do jasnych pomieszczeń, beżowe meble wraz z jasno brązowymi elementami jak chociażby poduszki nadadzą się bardzo dobrze z tym wzorem. Drewniane panele podłogowe w ciemniejszych barwach bronzu pozwolą na wyrwanie się z jednego koloru oraz na skontrastowanie jaskrawego obicia kanapy i kremowego koloru ścian. Dywan w jaśniejszym koloże jest idealnym połączeniem do ciemnego odcienia podłogi, powinien on być jednak w ciemniejszym kolorze niż reszta pomieszczenia by nie zlewać się z kolorem przewodnim. Jako dekoracyje bardzo dobrze pasować będą elementy otoczenia naturalnego jak kaktusy w doniczkach lub inne równie egzotyczne rośliny które dodadzą zieleni do pomieszczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze “Fototapety w salonie”